El.parduotuvė

Gėlių silikoninis kilimėliai ir veineriai Wilton

Universalūs gėlių silikoniniai kilimėliai ir veineriai, tinkantys pačioms įvairiausioms gėlėms.

Smulkiau

409-2530
Nauja prekė

19,85€

- +

Informuoti kai prekė bus parduotuveje
Kraunasi…
 
Apie prekę

Aukštos kokybės silikoniniai kilimėliai su veineriais ir formelėms kuokeliams, gėlių viduriukams. Šių kilimėlių pagalba pagaminsite itin realistiškai atrodančias gėles, žiedlapius ir lapelius.

Labai patogus, kadangi susideda iš dviejų dalių ir jūsų gaminamos gėlės žiedlapis turės raštus tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Su šiais kilimėliais įspausite į gėlių lapelius itin natūralius įspaudus, raštus, kurie pagyvins jūsų cukrines gėles.

Komplekte yra dvi silikoninės formelės, kuriuose rasite įvairių formų ir raštų, kad kuo tikroviškiau pagamintumėt cukrines gėles. Komplekte rasite: ramunėlės viduriuką, gerberos viduriuką, saulėgrąžos viduriuką, sedulos viduriuką, gebenės lapo tekstūrą, calla lily formelę, lelijos piesteles ir viduriukus,  taip pat rasite įpjovimą formelėje kuris skirtas pagaminti vietą vielytėm įkišti į gėles ar lapelius.

Galima žiedlapius gaminti ir iš paparastos cukrinės masės, bet geriausiai būtų iš gėlių masės, nes gėlės jums greičiau išdžiūtų ir įgautų norimą formą.

Dydis - 11,4 x 16,5 and 11,4 x 19 cm.

Gamintojas - Wilton (JAV)

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti