El.parduotuvė

Mažos kriauklės - silikoninės (4vnt)

Kokybiškas mažų jūrų kriauklių rinkinys, tobulai papuoš jūrinės tematikos tortuką, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeiną 4 skirtingos kriauklės: jūrų žvaigždė, jūrų arkliukas, dviejų rūšių kriauklytės.

Smulkiau

MOL0017
Nauja prekė

15,00€

Susisiekite dėl prekės užsakymo

Informuoti kai prekė bus parduotuveje
Kraunasi…
 
Apie prekę

Aukštos kokybės mažų jūros kriauklyčių rinkinys, tobulai papuoš jūrinės tematikos tortuką, keksiukus ar sausainius. Šioje silikoninėje formelėje yra 4 skirtingų rūšių kriauklių formelės. Itin lengvai ir greitai išsiima.

Naudojimas:

Užpildykite formeles marcipanu ar dekoravimo (modeliavimo) mase. Formelės nereikia barstyti cukraus pudra ar krakmolu, o taip pat netepkite sviestu ar augaliniais riebalais. Jei naudojama medžiaga labai limpa, galite pabarstyti krakmolu, tačiau tik vos vos, nes kitaip gali nesigauti smulkūs raštai. Jei užpildžius formeles liko likučių, nugramdykite juos mentele arba nukirpkite žirklėmis (atsargiai, nepažeiskite formelės), tada vėl užlyginkite masę. Palikite sukietėti arba įdėkite kelioms minutėms į šaldiklį, kad figūrėles būtų lengviau išimti.
Išėmimas: laikydami nykščius ant formelės viršaus, o kitus pirštus po formele, atsargiai išlenkite formą iškeldami (išspausdaumi) figūrėlę į išorę.
Priežiūra: plauti rankomis šiltame vandenyje ir palikite natūraliai išdžiūti.

Bendras formelės dydis - 60mm x40mm

Kriauklytės yra apie 2-3,5 cm dydžio.

Pagaminta - DMP Molds (Didžioji Britanija)

Išsamią instrukciją rasite pakuotėje.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti