El.parduotuvė

LEGO detalės - silikoninė formelė

Kokybiškas silikoninis LEGO detalių rinkinys, papuoš vaikų gimtadienių temos tortą, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeina 12 skirtingų LEGO detalių.

Smulkiau

AM0148
Nauja prekė

18,00€

Susisiekite dėl prekės užsakymo

Informuoti kai prekė bus parduotuveje
Kraunasi…
 
Apie prekę

Kokybiškas silikoninis LEGO detalių rinkinys, papuoš vaikų gimtadienių temos tortą, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeina 12 skirtingų LEGO detalių.

Naudojimas:

Užpildykite formeles marcipanu ar dekoravimo (modeliavimo) mase. Formelės nereikia barstyti cukraus pudra ar krakmolu, o taip pat netepkite sviestu ar augaliniais riebalais. Jei naudojama medžiaga labai limpa, galite pabarstyti krakmolu, tačiau tik vos vos, nes kitaip gali nesigauti smulkūs raštai. Jei užpildžius formeles liko dekoravimo masės ar marcipano likučių, nugramdykite juos mentele, skalpeliuku arba nukirpkite žirklėmis (atsargiai, nepažeiskite formelės), tada vėl užlyginkite masę. Palikite sukietėti arba įdėkite kelioms minutėms į šaldiklį, kad figūrėles lengviau išsiimtų.
Išėmimas: laikydami nykščius ant formelės viršaus, o kitus pirštus po formele, atsargiai išlenkite formą iškeldami (išspausdaumi) figūrėlę į išorę.
Priežiūra: plauti rankomis šiltame vandenyje ir palikite natūraliai išdžiūti.

Šios silikoninės formelės yra pagamintos iš Amerikoje ir ES patvirtino saugaus maistinio silikono.

Gamintojas - Alphabet Moulds (Austrija)

Išsamią instrukciją rasite pakuotėje.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti