Kатегории

Gėlių silikoninis kilimėliai ir veineriai Wilton

Universalūs gėlių silikoniniai kilimėliai ir veineriai, tinkantys pačioms įvairiausioms gėlėms.

Подробнее

409-2530
Новый товар

19,85€

- +

Известить когда товар будет в магазине
Kraunasi…
 
Описание

Aukštos kokybės silikoniniai kilimėliai su veineriais ir formelėms kuokeliams, gėlių viduriukams. Šių kilimėlių pagalba pagaminsite itin realistiškai atrodančias gėles, žiedlapius ir lapelius.

Labai patogus, kadangi susideda iš dviejų dalių ir jūsų gaminamos gėlės žiedlapis turės raštus tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Su šiais kilimėliais įspausite į gėlių lapelius itin natūralius įspaudus, raštus, kurie pagyvins jūsų cukrines gėles.

Komplekte yra dvi silikoninės formelės, kuriuose rasite įvairių formų ir raštų, kad kuo tikroviškiau pagamintumėt cukrines gėles. Komplekte rasite: ramunėlės viduriuką, gerberos viduriuką, saulėgrąžos viduriuką, sedulos viduriuką, gebenės lapo tekstūrą, calla lily formelę, lelijos piesteles ir viduriukus,  taip pat rasite įpjovimą formelėje kuris skirtas pagaminti vietą vielytėm įkišti į gėles ar lapelius.

Galima žiedlapius gaminti ir iš paparastos cukrinės masės, bet geriausiai būtų iš gėlių masės, nes gėlės jums greičiau išdžiūtų ir įgautų norimą formą.

Dydis - 11,4 x 16,5 and 11,4 x 19 cm.

Gamintojas - Wilton (JAV)

Покупатели этого товара так же приобрели:

Нет продуктов

Будет определено Доставка
0,00€ Итого

Перейти к оплате