Kатегории

Damask raštų silikoninė formelė (15vnt) Wilton

Kokybiškas įvairių papuošalų ir deimantų formelių rinkinys, tobulai papuoš prabangius vestuvinius ir jubiliejinius tortus, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeiną 15 formelės įvarių dydžių ir formų.

Подробнее

409-2529
Новый товар

14,00€

Нет в наличии товара

Известить когда товар будет в магазине
Kraunasi…
 
Описание

Kokybiškas įvairių papuošalų ir deimantų formelių rinkinys, tobulai papuoš prabangius vestuvinius ir jubiliejinius tortus, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeiną 15 formelės įvarių dydžių ir formų (žr.nuotraukose). Tinka naudoti su cukrine mase, marcipanu, modeliavimo ar gėlių mase.

Silikoninė formelė yra labai lanksti todėl lengvai išimsite visus papuošimus.

Naudojimas:

Užpildykite formeles marcipanu ar dekoravimo (modeliavimo) mase. Formelės nereikia barstyti cukraus pudra ar krakmolu, o taip pat netepkite sviestu ar augaliniais riebalais. Jei naudojama medžiaga labai limpa, galite pabarstyti krakmolu, tačiau tik vos vos, nes kitaip gali nesigauti smulkūs raštai. Jei užpildžius formeles liko likučių, nugramdykite juos mentele arba nukirpkite žirklėmis (atsargiai, nepažeiskite formelės), tada vėl užlyginkite masę. Palikite sukietėti arba įdėkite kelioms minutėms į šaldiklį, kad figūrėles būtų lengviau išimti.
Išėmimas: laikydami nykščius ant formelės viršaus, o kitus pirštus po formele, atsargiai išlenkite formą iškeldami (išspausdaumi) figūrėlę į išorę.
Priežiūra: plauti rankomis šiltame vandenyje ir palikite natūraliai išdžiūti.

Išsamią instrukciją rasite pakuotėje.

Bendras formelės dydis - 19,7 x 12,5 cm

Papuošimai yra nuo 2,5-17 cm ilgio.

Gamintojas - Wilton (JAV)

Покупатели этого товара так же приобрели:

Нет продуктов

Будет определено Доставка
0,00€ Итого

Перейти к оплате