Kатегории

ЛЕГО детали

Kokybiškas silikoninis LEGO detalių rinkinys, papuoš vaikų gimtadienių temos tortą, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeina 12 skirtingų LEGO detalių.

Подробнее

AM0148
Новый товар

18,00€

Нет в наличии товара

Известить когда товар будет в магазине
Kraunasi…
 
Описание

Kokybiškas silikoninis LEGO detalių rinkinys, papuoš vaikų gimtadienių temos tortą, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeina 12 skirtingų LEGO detalių.

Naudojimas:

Užpildykite formeles marcipanu ar dekoravimo (modeliavimo) mase. Formelės nereikia barstyti cukraus pudra ar krakmolu, o taip pat netepkite sviestu ar augaliniais riebalais. Jei naudojama medžiaga labai limpa, galite pabarstyti krakmolu, tačiau tik vos vos, nes kitaip gali nesigauti smulkūs raštai. Jei užpildžius formeles liko dekoravimo masės ar marcipano likučių, nugramdykite juos mentele, skalpeliuku arba nukirpkite žirklėmis (atsargiai, nepažeiskite formelės), tada vėl užlyginkite masę. Palikite sukietėti arba įdėkite kelioms minutėms į šaldiklį, kad figūrėles lengviau išsiimtų.
Išėmimas: laikydami nykščius ant formelės viršaus, o kitus pirštus po formele, atsargiai išlenkite formą iškeldami (išspausdaumi) figūrėlę į išorę.
Priežiūra: plauti rankomis šiltame vandenyje ir palikite natūraliai išdžiūti.

Šios silikoninės formelės yra pagamintos iš Amerikoje ir ES patvirtino saugaus maistinio silikono.

Gamintojas - Alphabet Moulds (Austrija)

Išsamią instrukciją rasite pakuotėje.

Покупатели этого товара так же приобрели:

Нет продуктов

Будет определено Доставка
0,00€ Итого

Перейти к оплате