Prekių pristatymo sąlygos Lietuvoje


Pristatymo būdas

Kaina

Terminas

Nemokamai nuo

Lietuvos Paštas ( iki 5 kg)

2,99€

1-3 d.d.

50€

Atsiėmimas LP Express terminale (iki 10 kg)

2,99€

1-2 d.d. (Dažniausiai per 24val.)

50€

Greitasis kurjeris (0 - 5 kg)

(5 - 10 kg)

(virš 10 kg)

3,99€ 4,99€

6,99€

1-2 d.d. (Dažniausiai per 24val.)

50€

Atsiėmimas ofise Klaipėdoje

0€

Darbo dienomis

VisadaDetaliau apie kiekvieną pristatymo būdą

Atsiėmimas LP Express terminale

Šiuo metu tai yra pats geriausias būdas gauti savo prekes greitai ir už mažą kainą. Kurjeris jūsų užsakymą pristatys jau kitą darbo dieną į Jūsų pasirinktą LP Express terminalą ar pašto skyrių. Dėl didelio terminalų tinklo Lietuvoje, tai itin patogus ir greitas būdas gauti savo užsakymą ir atsiimti jums patogiu laiku, bet kuriuo paros metu.

Lietuvos Paštas

Pagal Smagukepti.lt praktiką, siuntos pristatymos greičiau nei per 1-3 d.d. Didžiuosius miestus - Vilnių, Kauną, Šiaulius, Panevėžį siuntos 90% atveju pasiekia jau kitą darbo diena, o į mažesnius miestelius pristatymas gali trukti iki 3d.d. Vienintelis Lietuvos pašto trūkumas, jog didensės nei 2kg siuntas privalėsite atsiimti pašte, o lengvesnes į namus pristato paštininkai.

Greitasis Kurjeris

Pasirinkdami šį siuntimo būda, prekes gausite savo nurodytu adresu į namus ar darbo vietą jau kitą darbo dieną (į daugumą Lietuvos vietovių). Jei Jūsų kurjeris neras namuose ar norėsite pakeisti pristatymo laiką ar datą, papildomai du kartus tai galėsite padaryti nemokamai.

Atsiėmimas mūsų ofise Klaipėdoje

Visiems kam patogu, savo prekes be papildomo mokesčio galite atsiimti Klaipėdoje, Šilutės pl. 2- 320, kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 iki 18.00val. Taupydamis Jūsų laiką, rekomenduojame prieš atvykstant atsiimti savo užsakymo pasiskambinti +370 670 64474.

Visos siuntos turi savo unikalų kodą, kurį atsiunčiame tiesiai į Jūsų el.pašto dežutę, kai tik siunta atiduodama paštui ar kurjeriui. Su siuntos kodu galite pasitikrinti, kur šiuo metu yra Jūsų siunta. Negavus siuntos numatomą dieną, prašome susisiekti su mumis.

T: +370 670 644 74 E: info@smagukepti.lt


Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti