El.parduotuvė

SK COCOL kakavos sviesto dažai šokoladui (šalti atspalviai) 5vnt

Maistiniai dažai šokoladui (kakavos sviesto pagrindu) - šalti 5 atspalviai

Smulkiau

KK01A250-02
Nauja prekė

15,00€

Susisiekite dėl prekės užsakymo

Informuoti kai prekė bus parduotuveje
Kraunasi…
 
Apie prekę

Pagaminti iš kakavos sviesto šie dažai yra skirti nudažyti šokoladą įvairiomis spalvomis. Dažai padės jums lengvai nudažyti jūsų šokolado gaminius. Taip pat galite pridėti spalvotas detales savo šokoladiniams kūriniams kuriuos liesite silikoninėse ar plastikinėse šokolado formelėse.

Sudedamosios dalys: kakavos sviestas, dažiklis E555 (sidabras), dažikliai: E171, E122, E132, E104, E133. E104, E122: gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. Gali būti riešutų ir pieno pėdsakų. Tinka vegetarams, be glitimo.

Didžiausias leistinas kiekis 500g masės - 5g dažų.

Grynasis kiekis: 5 x 15 g.

Laikyti vėsioje tamsioje vietoje. Jei kaitinsite šiuos dažus neviršykite 40ºC temperatūros. Nenaudokite daugiau nei 5g dažų 500g šokolado.

Kilmės šalis: Didžioji Britanija

Rinkinyje rasite šias 5 šaltas spalvas - balta, sidabrinė, violetinė, žalia, mėlyna.

Galite patepti šiais dažais formelės paviršių prieš užpilant šokolado ir taip gausite spalvotą gaminio paviršių. Taip pat galite itin plonu teptuku piešti šiais dažais tiesiai ant šokolado. Galite maišyti su kitomis spalvomis, kad išgautumėt norimą atspalvį.

Naudojimo instrukcija: atidarykite buteliuko dangtelį ir įdėkite buteliuką į mikrobangų krosnelę, pašildykite kol dažai ištirps buteliuke. Ištraukite iš mikrobangų krosnelės, uždėkite antgal dangtelį ir gerai paplakite, kad dažai susimaišytų. Jei neturite mikrobangų krosnelės, galite dažų buteliuką įdėti į šiltą vandenį.

Perbraukite dažais su teptuku per silikoninę formelę kurioje liesite šokoladą arba per acetato juosta, prieš pilant temperuotą šokoladą. Taip pat galite dažyti baltą šokoladą visomis šiomis spalvomis - ištirpdinkite  šokoladą, įlašinkite vieną lašelį dažų ir išmaišykite. Po truputį, jei dar reikia, įlašinkite daugiau dažų, kol gausite norimą atspalvį.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti