El.parduotuvė

Formelės kirtimui "Bijūnai, FMM (3 vnt.)

Plastikinė formelė dekoracijų kirtimui iš cukrinės masės.

VIDEO

Smulkiau

CUTERPEONEV
Nauja prekė

12,50€

- +

 
Apie prekę

Šios tvirtos plastikinės formelės leis Jums kaip niekad lengvai pasigaminti valgomus bijūnus iš cukrinės masės, gėlių modeliavimo masės ar marcipano. Nepatikėsite, bet su šiomis formelėmis galėsite sukurti net 6 dydžių bijūnus - nuo 3 cm iki 7 cm skersmens. Siekiant idealaus rezultato, rekomenduojame naudoti kartu su modelaivimo padėkliuku ir modelaivimo įrankiais.

Kartu su kitomis šios serijos formelėmis ir teminais papuošimais galėsite sukurti įdomius desertus ir užkandžius šventiniam stalui.

Išmatavimai: 6,5 x 4 cm

Pakuotėje: 3 vnt. (2 gėlėms ir 1 lapeliui).

Gamintojas: FMM

Kilmės šalis: Didžioji Britanija

Naudojimas:

plonai iškočiokite gėlių masės ir iškirskite formelės pagalba formą. Tuomet mažo kočėliuko galu arba modeliavimo įrankio (rutuliuko) pagalba paploninkite formos išorinius kraštus. Ištepkite pusę formos maistiniais klijais ir perlenkite masę, kad ji suliptų išilgai (kaip parodyta paveikslėlyje). Atsargiai ir iš lėto susukite masę ir palenkite lapelius šiek tiek į išorę, kaip pavaizduota paveiksliuke. Kaip padarytumėt mažesnę gėlę, tiesiog nupjaukite vertikaliai iškirstą formą, ir tuomet susuksite mažesnę gėlę.

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti