El.parduotuvė

Paparčių ir drugelių raštų silikoninė formelė (11vnt) Wilton

Kokybiškas įvairių paparčio lapų, drugelių ir laumžirgio rinkinys, tobulai papuoš Joninių ir vasaros vestuvinius bei jubiliejinius tortus, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeiną 11 formelės įvarių dydžių ir formų.

Smulkiau

409-2548
Nauja prekė

13,20€

- +

 
Apie prekę

Kokybiškas įvairių paparčio lapų, drugelių ir laumžirgio rinkinys, tobulai papuoš Joninių ir vasaros vestuvinius bei jubiliejinius tortus, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeiną 11 formelės įvarių dydžių ir formų (žr.nuotraukose). Tinka naudoti su cukrine mase, marcipanu, modeliavimo ar gėlių mase.

Silikoninė formelė yra labai lanksti todėl lengvai išimsite visus papuošimus.

Naudojimas:

Užpildykite formeles marcipanu ar dekoravimo (modeliavimo) mase. Formelės nereikia barstyti cukraus pudra ar krakmolu, o taip pat netepkite sviestu ar augaliniais riebalais. Jei naudojama medžiaga labai limpa, galite pabarstyti krakmolu, tačiau tik vos vos, nes kitaip gali nesigauti smulkūs raštai. Jei užpildžius formeles liko likučių, nugramdykite juos mentele arba nukirpkite žirklėmis (atsargiai, nepažeiskite formelės), tada vėl užlyginkite masę. Palikite sukietėti arba įdėkite kelioms minutėms į šaldiklį, kad figūrėles būtų lengviau išimti.
Išėmimas: laikydami nykščius ant formelės viršaus, o kitus pirštus po formele, atsargiai išlenkite formą iškeldami (išspausdaumi) figūrėlę į išorę.
Priežiūra: plauti rankomis šiltame vandenyje ir palikite natūraliai išdžiūti.

Išsamią instrukciją rasite pakuotėje.

Bendras formelės dydis - 19,7 x 12,5 cm

Gamintojas: Wilton (JAV)

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti