El.parduotuvė

Lengviausiai pagaminamos rožės formelė FMM

Tinka naudoti su cukrine gėlių mase, šokoladine ir modeliavimo mase.

Smulkiau

CUTEROSEV
Nauja prekė

8,70€

Susisiekite dėl prekės užsakymo

Informuoti kai prekė bus parduotuveje
Kraunasi…
 
Apie prekę

Taip lengvai ir greitai rožės dar niekada negalėjote sukurti, nei naudodamiesi šia formele! Formelės pagalba galėsite sukurti net 4 skirtingų dydžių rožes, nuo labai mažutės tik pražydusios iki gražiausios sužydėjusios 7cm skersmens rožės žiedo! Technika darant skirtingų dydžių rožes yra tokia pati, tad vieną kartą išmokę galėsite pagaminti bet kokią norimą rožę. Todėl ši formelė yra ne tik puikus įrankis dar tik pradedantiesiems, bet ir puikus laiko taupytojas ir profesionalams, kai reikia pagaminti itin didelį kiekį šių gėlių.

Formelės pagamintos Anglijoje, vienoje iš geriausių tortų dekoravimo priemonių gamintojų FMM Sugarcraft gamykloje, yra iš saugaus maistinio plastiko.

Naudojimas:

plonai iškočiokite gėlių masės ir iškirskite formelės pagalba formą. Tuomet mažo kočėliuko galu arba modeliavimo įrankio (rutuliuko) pagalba paploninkite formos išorinius kraštus. Ištepkite pusę formos maistiniais klijais ir perlenkite masę, kad ji suliptų išilgai (kaip parodyta paveikslėlyje). Atsargiai ir iš lėto susukite masę ir palenkite rožės lapelius šiek tiek į išorę, kaip pavaizduota paveiksliuke. Kaip padarytumėt mažesnę rožę, tiesiog nupjaukite vertikaliai iškirstą formą, ir tuomet susuksite mažesnę gėlę.Pagamintomis cukrinėmis rožėmis galėsite puošti keksiukus, pyragus ir tortus.

Taip pat rekomenduojame pažiūrėti video, kaip su šia formele sukuria lengvai ir greitai gražias rožes: https://www.youtube.com/watch?v=dXas7IezRUc

Tinka naudoti su cukrine gėlių mase, šokoladine ir modeliavimo mase.

Ant pakuotės rasite instrukciją (anglų k.) kaip lengvai pagaminti rožę, naudojantis formelėmis.

Pakuotėje - 1 formelės su kuria galite pagaminti 20mm, 25mm, 50mm ir 70mm dydžio rožes.

Gamintojas - FMM (Didžioji Britanija)

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti