El.parduotuvė

Lengviausiai pagaminamų bijūnų formelės FMM

Tinka naudoti su cukrine gėlių mase, šokoladine ir modeliavimo mase.

Smulkiau

CUTERPEONEV
Nauja prekė

12,50€

Susisiekite dėl prekės užsakymo

Informuoti kai prekė bus parduotuveje
Kraunasi…
 
Apie prekę

Taip lengvai ir greitai bijūnų dar niekada negalėjote sukurti, nei naudodamiesi šia formele! Rinkinyje rasite dvi formeles bijūnams sukurti ir lapelio formelę. Nepatikėsite, bet su šiomis formelėmis galėsite sukurti net 6 dydžių bijūnus. Nuo mažiausio 3 cm iki 7 cm skersmens. Gaminimo technika visiškai tokia pati, tad vieną kartą išmokus, padarysite be vargo įvairių dydžių bijūnus Jūsų desertams - tortams, keksiukams, pyragams - papuošti.

Ši formelė idealiai tinka pradedantiesiems, tačiau yra ir tikras laiko taupytojams profesionalams, kai reikia padaryti greitai, arba itin didelį kiekį šių nuostabių vasaros gėlių.

Formelės pagamintos Anglijoje, vienoje iš geriausių tortų dekoravimo priemonių gamintojų FMM Sugarcraft gamykloje, yra iš saugaus maistinio plastiko.

Naudojimas:

plonai iškočiokite gėlių masės ir iškirskite formelės pagalba formą. Tuomet mažo kočėliuko galu arba modeliavimo įrankio (rutuliuko) pagalba paploninkite formos išorinius kraštus. Ištepkite pusę formos maistiniais klijais ir perlenkite masę, kad ji suliptų išilgai (kaip parodyta paveikslėlyje). Atsargiai ir iš lėto susukite masę ir palenkite lapelius šiek tiek į išorę, kaip pavaizduota paveiksliuke. Kaip padarytumėt mažesnę gėlę, tiesiog nupjaukite vertikaliai iškirstą formą, ir tuomet susuksite mažesnę gėlę.

Taip pat rekomenduojame pažiūrėti video, kaip su šia formele sukuria lengvai ir greitai gražius bijūnus: https://www.youtube.com/watch?v=VDpYriOlhZ4

Tinka naudoti su cukrine gėlių mase, šokoladine ir modeliavimo mase.

Ant pakuotės rasite instrukciją (anglų k.) kaip lengvai pagaminti bijūną, naudojantis formelėmis.

Pakuotėje - 2 formelės bijūnams ir 1 lapeliams.

Grynasis kiekis - 3vnt.

Gamintojas - FMM (Didžioji Britanija)

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti