El.parduotuvė

Silikoninė gėlių formelė - Karen Davies

Kokybiškas silikoninių gėlių rinkinys, kuris papuoš vestuvinius ir šventinius tortus, keksiukus ar sausainius. Į formą įeina 12 skirtingų elementų.

Smulkiau

KD802
Nauja prekė

27,90€

- +

Informuoti kai prekė bus parduotuveje
Kraunasi…
 
Apie prekę

Karen Davies sukurta silikoninė forma. Pagaminta iš aukštos kokybės silikono, papuoš vestuvinius ir šventinius tortus, keksiukus ar sausainius. Į formą įeina 12 skirtingų elementų.

Labai populiarus vestuvinių tortų dizainas - tortas dekoruotas įvairių dydžių ir formų nuostabiomis gėlėmis.

Naudojimas:

Užpildykite formeles marcipanu ar dekoravimo (modeliavimo) mase. Formelės netepkite sviestu ar augaliniais riebalais. Jei naudojama medžiaga labai limpa, galite pabarstyti krakmolu, tačiau tik vos vos, nes kitaip gali nesigauti smulkūs raštai. Jei užpildžius formeles liko dekoravimo masės ar marcipano likučių, nugramdykite juos mentele, skalpeliuku arba nukirpkite žirklėmis (atsargiai, nepažeiskite formelės), tada vėl užlyginkite masę. Palikite sukietėti arba įdėkite kelioms minutėms į šaldiklį, kad figūrėles lengviau išsiimtų.
Išėmimas: laikydami nykščius ant formelės viršaus, o kitus pirštus po formele, atsargiai išlenkite formą iškeldami (išspausdaumi) figūrėlę į išorę.
Priežiūra: plauti rankomis šiltame vandenyje ir palikite natūraliai išdžiūti.

Šios silikoninės formelės yra pagamintos iš saugaus maistinio silikono.

Gamintojas: Karen Davies Sugarcraft LTD. 

 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti