El.parduotuvė

Maistiniai dažai – Geltona (Yellow Extra) – Sugarflair 42g

"Sugarflair Maximum Concentrated" yra maistinių gelinių dažų linija, kuri yra itin stiprios koncentracijos, ir jums reikės mažo kiekio dažų,kad nudažytumėt norima spalva cukrinę masę, marcipaną, kremą ir cukrinį glajų.

Smulkiau

C105
Nauja prekė

9,10€

- +

 
Apie prekę

Maistiniai geliniai dažai, puikiai tinkantys cukrinėms masės, marcipanui, kremams ir cukriniam glajui dažyti. Visos spalvos yra ryškios, ir tampa dar ryškesnės, kai džiūna ant masės.

Sudedamosios dalys. drėgmę išlaikančios medžiagos: E422, E1520, dažiklis E102, tirštiklis E551. Nėra riešutų pėdsakų. Be gliuteno. Be genetiškai modifikuotų produktų. Tinka vegetarams. Košerinis.E102 ir E104 gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį.

Grynasis kiekis.  42 g 

Kilmės šalis: Didžioji Britanija

Šių koncentruotų gelinių dažų rekomenduojame naudoti saikingai, jei norite sukurti pastelinį atspalvį, o pridėdami dar šiek tiek gausite ryškias, gyvybingas spalvas nepakeisdami cukrinės masės konsistencijos (t.y. masė nepradės trupėti). Nuotraukoje galite pažiūrėti, kaip šiais dažais nudažytas marcipanas (kairėje) ir cukrinė masė (dešinėje). Pridėdami daugiau dažų išgausite ryškesnę spalvą (žr.nuotraukoje).

Taip pat su šiais dažais galite piešti, tiesiog praskiedę juos su trupučiu vandens, arba geriausiai su Rejuvenator tirpalu, kadangi jame yra alkoholio nuo kurio piešiniai tampa ryškesni, maloniau tepasi dažai.

Instrukcija: papurtykite dažų buteliuką prieš naudojant. Įmerkite dantų krapštuką šiek tiek į dažus ir nuvalykite jį į cukrinę masę/marcipaną. Tuomet gerai išmaišykite, kad dažai pasiskirstytų vienodai.

 
Charakteristikos
SpalvaGeltona

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti