El.parduotuvė

Nėrinių raštų silikoninė formelė (16vnt) Wilton

Kokybiškas įvairių papuošalų ir deimantų formelių rinkinys, tobulai papuoš prabangius vestuvinius ir jubiliejinius tortus, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeiną 16 formelės įvarių dydžių ir formų.

Smulkiau

409-2557
Nauja prekė

13,20€

- +

Informuoti kai prekė bus parduotuveje
Kraunasi…
 
Apie prekę

Kokybiškas įvairių papuošalų ir deimantų formelių rinkinys, tobulai papuoš prabangius vestuvinius ir jubiliejinius tortus, keksiukus ar sausainius. Į moldą įeiną 16 formelės įvarių dydžių ir formų (žr.nuotraukose). Tinka naudoti su cukrine mase, marcipanu, modeliavimo ar gėlių mase.

Silikoninė formelė yra labai lanksti todėl lengvai išimsite visus papuošimus.

Naudojimas:

Užpildykite formeles marcipanu ar dekoravimo (modeliavimo) mase. Formelės nereikia barstyti cukraus pudra ar krakmolu, o taip pat netepkite sviestu ar augaliniais riebalais. Jei naudojama medžiaga labai limpa, galite pabarstyti krakmolu, tačiau tik vos vos, nes kitaip gali nesigauti smulkūs raštai. Jei užpildžius formeles liko likučių, nugramdykite juos mentele arba nukirpkite žirklėmis (atsargiai, nepažeiskite formelės), tada vėl užlyginkite masę. Palikite sukietėti arba įdėkite kelioms minutėms į šaldiklį, kad figūrėles būtų lengviau išimti.
Išėmimas: laikydami nykščius ant formelės viršaus, o kitus pirštus po formele, atsargiai išlenkite formą iškeldami (išspausdaumi) figūrėlę į išorę.
Priežiūra: plauti rankomis šiltame vandenyje ir palikite natūraliai išdžiūti.

Išsamią instrukciją rasite pakuotėje.

Bendras formelės dydis - 19,7 x 12,5 cm

Papuošimai yra nuo 2,5-17 cm ilgio.

Gamintojas - Wilton (JAV)

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti