El.parduotuvė

A4 dydžio-cukrinio lapo popieriaus valgoma nuotrauka

Užsisakykite A4 lapo formato valgomą nuotrauką ar paveikslėlį atspausdintą ant cukrinės mases popieriaus, kuriuo galėsite dekoruoti tortus, keksiukus ar sausainukus. Dabar tereikia jūsų fantazijai kurti, o galimybės neribotos!

Smulkiau

Nauja prekė

9,00€

  • Per visą lapą (pagal jūsų paveikslėlį)
  • Apvalus ( maks 20cm skersmuo)
  • Keksiukams 16vnt (4.5cm skersmuo)
  • Apvalūs 2vnt (13.5cm skersmuo)
  • + 5eur. maketavimas (pagal pateiktą paveikslėlį)

- +

Informuoti kai prekė bus parduotuveje
Kraunasi…
 
Apie prekę

Užsisakykite A4 lapo formato valgomą nuotrauką ar paveikslėlį atspausdintą ant cukrinės masės popieriaus, kuriuo galėsite dekoruoti tortus, keksiukus ar sausainukus. Dabar tereikia jūsų fantazijai kurti, o galimybės neribotos!

Paveikslėlis spausdinamas ant A4 lapo dydžio cukrinės masės popieriaus.

-----

Kaip užsakyti?

1. Įsidėkite šią prekę į krepšelį
2. Pasirinkite paveikslėlio dydį
3. Apmokėkite užsakymą
4. Atsiųskite norimą nuotraukos/paveikslėlio maketą į info@smagukepti.lt (A4 formato lapo išmatavimai yra 21×29 cm.)
5. Per 2 darbo dienas išsiųsime paveikslėlį Jūsų nurodytu adresu.

-----

Jei neturite paruošto maketo, pvz. norite atsispausdinti kažką iš filmukų herojų ar ant paveikslėlio uždėti užrašą, vardą ar kt. tokio paveiksliuko maketavimas kainuotų papildomai 5 eur.

Kaip ieškoti paveiksliukų?

Galime atspausdinti bet kokį paveiksliuką, bet kuo aukštenė paveiksliuko kokybė, tuo gražiau viskas atrodys. Išdidinus mažą paveiksliuką gali matytis nelygumai.
Jei paveiksliuko ieškosite per Google, tai įvedus paieškos frazę rezultatų puslapyje pamatysite "Paieškos įrankiai", o ten paspaudus leis pasirinkti ieškomo paveiksliuko dydį. Geriausia rinktis, kad paveiksliukas būtų  ne mažesnės nei vidutinės kokybės.

Kaip uždėti paveiksliuką ant torto?

Tiek ryžių popierių, tiek cukrinės masės paveikslėlius galite karpyti su žirklėmis ar išpjauti su aštriu skalpeliu.

Yra keli būdai kaip priklijuoti valgomą paveiksliuką ant torto:

- su vandeniu - tiesiog švelniai prabraukti su šiek tiek šlapiu teptuku tolygiai per torto paviršių ar nuotraukos kitą pusę.

- su sviestiniu kremu ar aliejumis - patepti labai plonu sviestinio kremo/aliejaus sluoksniu, kad tik paveikslėlis gautų riebalo.

Norint pasiekti idealiausią variantą, svarbu žinoti - jei Jūsų šaldytuve yra daug dregmės visada yra tikimybė, kad atsiras puslelių ant priklijuoto paveikslėlio, nes dregmė iš pačio torto ir nuo šaldytuvo kils ant viršaus ir susidarys oro tarpai tarp cukrinės masės ir nuotraukos. Todėl geriausiai  dėti paveikslėlį ant torto likus kuo mažiau laiko iki torto atidavimo ar valgymo, kad jis gautų kuo mažiau dregmės.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti