Kатегории

Сухой краситель для шоколада - красный, 5 г

Maistiniai dažai šokoladui (aliejaus pagrindu) Wilton 4 x 7g

Подробнее

red5
Новый товар

3,50€

Нет в наличии товара

 
Описание

Pagaminti iš aliejaus pagrindo šie dažai yra skirti nudažyti šokoladą įvairiomis spalvomis. Dažai padės jums lengvai nudažyti jūsų šokolado gaminius. 

Sudedamosios dalys: emulsiklis (sojos lecitinas), drėgmę išlaikanti medžiaga E1520, iš dalies hidrinti augaliniai aliejai (sojos pupelių ir medvilnės sėklų įvairiomis dalimis), dažikliai: E129, E102, E110, E133. E102, E110, E129: gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį. Šiame produkte yra genetiškai modifikuotų organizmų (soja). Pagaminta gamykloje, kurios gamyboje naudojami riešutai ir kiaušiniai.

Didžiausias leistinas kiekis 500g masės - 5g dažų.

Grynasis kiekis: 28,3g.

Kilmės šalis: JAV

Pakuotėje yra 4 spalvos (geltona, oranžinė, raudona, mėlyna) po 7 g.

Šviesios spalvos geriausiai nudažo baltą šokoladą, ir padaro jį ryškiu ir akį traukiančiu. Balta spalva dažniausiai naudojama sušvelninti ir padaryti pastelinių spalvų šokoladą, todėl jos deda jau į nudažytą kitos spalvos šokoladą. Galite maišyti su kitomis spalvomis, kad išgautumėt norimą atspalvį. Galite patepti šiais dažais formelės paviršių prieš užpilant šokolado ir taip gausite spalvotą gaminio paviršių. Taip pat galite itin plonu teptuku piešti šiais dažais tiesiai ant šokolado.

Naudojimo instrukcija: ištirpdinkite  šokoladą, įlašinkite vieną lašelį dažų ir išmaišykite. Po truputį, jei dar reikia, įlašinkite daugiau dažų, kol gausite norimą atspalvį.

Produktas yra sertifikuotas Košeriniu ženklu.

Нет продуктов

Будет определено Доставка
0,00€ Итого

Перейти к оплате