Kатегории

Izomaltas bespalvis SK (125 g)

Isomalt bespalviai gabalėliai paruošti darbui su į cukrumi panašiomis dekoracijoms. Su Isomalt sukursite stiklinį efektą!

Подробнее

SU04A091-01
Новый товар

8,00€

Нет в наличии товара

Известить когда товар будет в магазине
Kraunasi…
 
Описание

Sukurkite nuostabias valgomas dekoracijas iš jau paruošto Isomalt. Isomalt yra be cukraus pagaminta alternatyva kurti įvairioms dekoracijoms - padarykite permatomus langelius meduoliniams nameliams, naudokite Isomalt su silikoninėmis formelėmis arba kurkite gražias trapias gėlės! Su Isomalt sukursite stiklinį efektą!

Tiesiog išlydikite reikiamą kiekį Isomalt gabalėlių mikrobangų krosnelėje ir naudokite! Lydykite 30 sekundžių intervalais, vis patikrindami jo konsistencija, kol izomaltas pilnai ištirps. Tuomet atsargiai išimkite jį iš mikrobangų krosnelęs ir palaukite kol liausis burbuliavęs. Tada tinkamas laikas jį supilti į silikonines formeles, ar į sausainių skylutes, kurias norite padaryti permatomas.

Tik būkite labai atsargus, nes kai izomaltas ištirpsta su juo galite labai stipriai nusideginti (išlydyto izomalto temperatūra siekia 180 C). Ištirpęs skystas izomaltas būna itin karštas!

Nepanaudotas izomaltas vėl sustingsta. Laikykite ji orui nepralaidžioje pakuotėje iki kito karto, tuomet vėl išlydykite mikrobangų krosnelėje.

Galite nudažyti su geliniais ar sausais dažais bet kokia norima spalva.

Sudedamosios dalys: izomaltas (100%). Gali būti riešutų pėdsakų.
Grynasis kiekis: 125g.
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
100g produkto maistinė ir energetinė vertė. Energetinė vertė 1000kJ/238kcal. Riebalai: 0g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: 0g, angliavandeniai: 99,5g, iš kurių cukrų: 0g, baltymai: 0g, druska: 0g.
Tinka vegetaramas. Be glitimo.

Покупатели этого товара так же приобрели:

Нет продуктов

Будет определено Доставка
0,00€ Итого

Перейти к оплате