Kатегории

A4 cukrinės masės lapas

Užsisakykite A4 lapo formato valgomą nuotrauką ar paveikslėlį atspausdintą ant cukrinės masės popieriaus, kuriuo galėsite dekoruoti tortus, keksiukus ar sausainukus. Dabar tereikia jūsų fantazijai kurti, o galimybės neribotos!

Подробнее

Новый товар

3,00€

  • На весь лист А4 полностью
  • Круглая (макс 20 см диаметр)
  • Для капкейков 16 шт (4,5 см диаметр каждой)
  • 2 шт круглые (по 13,5 см в диаметре каждая)
  • Макетирование или редактирование вашей картинки + 5 евро

- +

 
Описание

Paveikslėlis spausdinamas ant plonos A4 dydžio cukrinės masės popieriaus, kurį galite naudoti dekoruojant tortus, keksiukus ar kitus gaminius. Tai lankstus aukštos kokybės cukrinės masės popierius. Dabar tereikia jūsų fantazijai kurti, o galimybės neribotos!

-----

Kaip užsakyti?

1. Įsidėkite šią prekę į krepšelį
2. Apmokėkite užsakymą
3. Atsiųskite norimą nuotraukos/paveikslėlio maketą į info@smagukepti.lt (A4 formato lapo išmatavimai yra 21×29 cm.)
4. Per 2 darbo dienas išsiųsime paveikslėlį Jūsų nurodytu adresu.

-----

Jei neturite paruošto maketo, pvz. norite atsispausdinti kažką iš filmukų herojų ar ant paveikslėlio uždėti užrašą, vardą ar kt. tokio paveiksliuko maketavimas kainuotų papildomai 5 eur.

Kaip ieškoti paveiksliukų?

Galime atspausdinti bet kokį paveiksliuką, bet kuo aukštenė paveiksliuko kokybė, tuo gražiau viskas atrodys. Išdidinus mažą paveiksliuką gali matytis nelygumai.
Jei paveiksliuko ieškosite per Google, tai įvedus paieškos frazę rezultatų puslapyje pamatysite "Paieškos įrankiai", o ten paspaudus leis pasirinkti ieškomo paveiksliuko dydį. Geriausia rinktis, kad paveiksliukas būtų  ne mažesnės nei vidutinės kokybės.

Kaip uždėti paveiksliuką ant torto?

Tiek ryžių popierių, tiek cukrinės masės paveikslėlius galite karpyti su žirklėmis ar išpjauti su aštriu skalpeliu.

Yra keli būdai kaip priklijuoti valgomą paveiksliuką ant torto:

- su vandeniu - tiesiog švelniai prabraukti su šiek tiek šlapiu teptuku tolygiai per torto paviršių ar nuotraukos kitą pusę. Tik šiuo atveju yra tikimybė, kad jei bent kiek padauginsite vandens, pastovėjęs tortukas gali iškelti tą drėgmę ir atsiras puslelių ant užklijuoto paveikslėlio.

- su sviestiniu kremu ar aliejumis - patepti labai plonu sviestinio kremo/aliejaus sluoksniu, kad tik paveikslėlis gautų riebalo. Šis variantas yra saugesnis ir patikimesnis nei su vandeniu.

Norint pasiekti idealiausią variantą, svarbu žinoti - jei Jūsų šaldytuve yra daug dregmės visada yra tikimybė, kad atsiras puslelių ant priklijuoto paveikslėlio, nes dregmė iš pačio torto ir nuo šaldytuvo kils ant viršaus ir susidarys oro tarpai tarp cukrinės masės ir nuotraukos. Todėl geriausiai  dėti paveikslėlį ant torto likus kuo mažiau laiko iki torto atidavimo ar valgymo, kad jis gautų kuo mažiau dregmės.

Нет продуктов

Будет определено Доставка
0,00€ Итого

Перейти к оплате