Kатегории

Perlai - silikoninė formelė Katy Sue

Kokybiškas silikoninių trijų dydžių perlų rinkinys, papuoš vestuvinius ir šventinius tortus, keksiukus ar sausainius.

Подробнее

CB0005
Новый товар

13,90€

- +

 
Описание

Kokybiškas silikoninių trijų dydžių perlų rinkinys, papuoš vestuvinius ir šventinius tortus, keksiukus ar sausainius. Ši formelė yra sukurta bendradarbiaujant su pasaulyje pripažintu tortų dekoravimu meistru ir mokytoju Ceri Griffiths.

Naudojimas:

Užpildykite formeles marcipanu ar dekoravimo (modeliavimo) mase. Formelės nereikia barstyti cukraus pudra ar krakmolu, o taip pat netepkite sviestu ar augaliniais riebalais. Jei naudojama medžiaga labai limpa, galite pabarstyti krakmolu, tačiau tik vos vos, nes kitaip gali nesigauti smulkūs raštai. Jei užpildžius formeles liko dekoravimo masės ar marcipano likučių, nugramdykite juos mentele, skalpeliuku arba nukirpkite žirklėmis (atsargiai, nepažeiskite formelės), tada vėl užlyginkite masę. Palikite sukietėti arba įdėkite kelioms minutėms į šaldiklį, kad figūrėles lengviau išsiimtų.
Išėmimas: laikydami nykščius ant formelės viršaus, o kitus pirštus po formele, atsargiai išlenkite formą iškeldami (išspausdaumi) figūrėlę į išorę.
Priežiūra: prieš naudojimą nuplaukite formelę šiltame vandenyje ir palikite natūraliai išdžiūti. Taip pat formelę galite dėti į orkaitę iki 200°C, bei plauti indaplovėje.

Didieji perliukai: apie 19,6 x 1 x 0,6 cm.
Vidutiniai perliukai: apie. 19,6 x 0,7 x 0,5 cm.
Mažieji perliukai: apie. 19,6 x 0,5 x 0,4 cm.

Gamintojas - Katy Sue Designs Ltd (Didžioji Britanija)

Siūlome pažiūrėti filmuką, kaip su šia formele galite dekoruoti tortus:

Нет продуктов

Будет определено Доставка
0,00€ Итого

Перейти к оплате