Kатегории

A4 dydžio-ryžių popieriaus valgoma nuotrauka

Užsisakykite A4 lapo formato valgomą nuotrauką ar paveikslėlį atspausdintą ant ryžių popieriaus, kuriuo galėsite dekoruoti tortus, keksiukus ar sausainukus. Dabar tereikia jūsų fantazijai kurti, o galimybės neribotos!

Подробнее

EP-RA3
Новый товар

3,00€

- +

 
Описание

Paveikslėlis spausdinamas ant storo A4 dydžio ryžių popieriaus, kurį galite naudoti dekoruojant tortus, keksiukus ar kitus gaminius. Ryžių popierius atrodo ir yra panašaus skonio, kaip saldus vafliukas. Dabar tereikia jūsų fantazijai kurti, o galimybės neribotos!

Kaip užsakyti?

1. Įsidėkite šią prekę į krepšelį
2. Apmokėkite užsakymą
3. Atsiųskite norimą nuotraukos/paveikslėlio maketą į [email protected]
4. Per mažiau nei 2 darbo dienas išsiųsime paveikslėlį nurodytu adresu Jums.

-----

Cukrinės masės popierių būtina laikyti sandariai, kad masė nesudžiūtų iki kol dėsite ją ant torto.

Jei neturite paruošto maketo, pvz. norite atsispausdinti kažką iš filmukų herojų ar etiketę su žmogaus vardu, tokio paveiksliuko maketavimas kainuotų papildomai 5eur.

Kaip ieškoti paveiksliukų?

Galime atspausdinti bet kokį paveiksliuką, bet kuo aukštenė paveiksliuko kokybė, tuo gražiau viskas atrodys. Išdidinus mažą paveiksliuką gali matytis nelygumai.
Jei paveiksliuko ieškosite per Google, tai įvedus paieškos frazę rezultatų puslapyje pamatysite "Paieškos įrankiai", o ten paspaudus leis pasirinkti ieškomo paveiksliuko dydį. Geriausia rinktis, kad paveiksliukas būtų  ne mažesnės nei vidutinės kokybės.

Kaip uždėti paveiksliuką ant torto?

Tiek ryžių popierių, tiek cukrinės masės paveikslėlius galite karpyti su žirklėmis ar išpjauti su aštriu skalpeliu.

Yra keli būdai kaip priklijuoti valgomą paveiksliuką ant torto:

- su vandeniu - tiesiog švelniai prabraukti su šiek tiek šlapiu teptuku tolygiai per torto paviršių ar nuotraukos kitą pusę. Tik šiuo atveju yra tikimybė, kad jei bent kiek padauginsite vandens, pastovėjęs tortukas gali iškelti tą drėgmę ir atsiras puslelių ant užklijuoto paveikslėlio.

- su sviestiniu kremu ar aliejumis - patepti labai plonu sviestinio kremo/aliejaus sluoksniu, kad tik paveikslėlis gautų riebalo. Šis variantas yra saugesnis ir patikimesnis nei su vandeniu.

Norint pasiekti idealiausią variantą, svarbu žinoti - jei Jūsų šaldytuve yra daug dregmės visada yra tikimybė, kad atsiras puslelių ant priklijuoto paveikslėlio, nes dregmė iš pačio torto ir nuo šaldytuvo kils ant viršaus ir susidarys oro tarpai tarp cukrinės masės ir nuotraukos. Todėl geriausiai  dėti paveikslėlį ant torto likus kuo mažiau laiko iki torto atidavimo ar valgymo, kad jis gautų kuo mažiau dregmės.

Нет продуктов

Будет определено Доставка
0,00€ Итого

Перейти к оплате