El.parduotuvė

Silikoninė formelė "Vintažinis rėmelis", Katy Sue Nauja

Silikoninė formelė "Vintažinis rėmelis", Katy Sue

Katy Sue prekės ženklo silikoninės formelės - gaminamos iš visiškai saugaus maistui silikono nuosavoje gamykloje Didžiojoje Britanijoje. Iki smulkiausių detalių išdirbti Katy Sue silikoniniai moldai suteikia galimybę išgauti tobulą rezultatą kiekvieno dekoracijų gaminimo proceso metu.

Smulkiau

CE0133
Nauja prekė

18,90€

- +

 
Apie prekę

Vintažinio rėmalio (Oval Vintage Frame) silikoninė formelė, kurią galite naudoti gaminant dekoracijas iš cukrinės masės, gėlių modeliavimo masės, marcipano, šokolado, cukrinio sirupo, šalto porceliano, sūdytos tešlos, modulino. Šią formelę galima naudoti tiek valgomų dekoracijų, tiek rankdarbių gamybai, tačiau nerekomenduojama abiem atvejais naudoti tą pačią formelę.

Kad dekoracijos lengviau išsiimtų, patartina išplautą ir išdžiovintą formelę šiek tiek apibarstyti krakmolų ar kitais specialiais milteliais (Tylo/CMC). Pasirinktą masę reikia įspausti į formelę taip, kad ji užpildytų visas ertmes, o masės perteklių nupjauti peiliuku, kad nugarėlė būtų lygi. Nupjovus perteklių reikia modeliavimo kočėluku iškočioti masę įspaudžiant ją į formelę, kad būtų išgautos visos smulkios detalės. Jeigu naudojama masė minkštą, rekomenduojamą formelę kelias minutes atvėsinti šaldiklyje, kad išimant dekoraciją iš formelės nesideformuotų išgautos detalės. 

Tinka naudojimui orkaitėje (iki 200°C) ir plovimui indaplovėje.

Išmatavimai: rėmelis - 12.7 x 10.8 cm; viduriukas - 7.6 x 5.7 cm

Gamintojas: Katy Sue

Kilmės šalis: Didžioji BritanijaPrekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti