El.parduotuvė

Silikoninė formelė "Kryžius", Katy Sue

Katy Sue prekės ženklo silikoninės formelės - gaminamos iš visiškai saugaus maistui silikono nuosavoje gamykloje Didžiojoje Britanijoje. Iki smulkiausių detalių išdirbti Katy Sue silikoniniai moldai suteikia galimybę išgauti tobulą rezultatą kiekvieno dekoracijų gaminimo proceso metu.

Smulkiau

CE0034
Nauja prekė

9,60€

Susisiekite dėl prekės užsakymo

 
Apie prekę

Kryžiuko (Beaded Cross) silikoninė formelė, kurią galite naudoti gaminant dekoracijas iš cukrinės masės, gėlių modeliavimo masės, marcipano, šokolado, cukrinio sirupo, šalto porceliano, sūdytos tešlos, modulino. Šią formelę galima naudoti tiek valgomų dekoracijų, tiek rankdarbių gamybai, tačiau nerekomenduojama abiem atvejais naudoti tą pačią formelę.

Kad dekoracijos lengviau išsiimtų, patartina išplautą ir išdžiovintą formelę šiek tiek apibarstyti krakmolų ar kitais specialiais milteliais (Tylo/CMC). Pasirinktą masę reikia įspausti į formelę taip, kad ji užpildytų visas ertmes, o masės perteklių nupjauti peiliuku, kad nugarėlė būtų lygi. Nupjovus perteklių reikia modeliavimo kočėluku iškočioti masę įspaudžiant ją į formelę, kad būtų išgautos visos smulkios detalės. Jeigu naudojama masė minkštą, rekomenduojamą formelę kelias minutes atvėsinti šaldiklyje, kad išimant dekoraciją iš formelės nesideformuotų išgautos detalės. 

Tinka naudojimui orkaitėje (iki 200°C) ir plovimui indaplovėje.

Išmatavimai: ~4,5 x 3,7 x 0,4 cm

Gamintojas: Katy Sue

Kilmės šalis: Didžioji Britanija

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti