El.parduotuvė

A4 dydžio valgomo popieriaus nuotrauka (spausdinama per 2 d.d.)

Demėsio!

Atspausdinamas toks vaizdas, koks yra atsiųstas.

Koregavimo arba maketavimo kaina + 5 eur

Yra butinį minimalus 0,5 cm atstumai (angl. margins) nuo lapo kraštų , viršaus ir apačios.


Smulkiau

Nauja prekė

4,50€

  • Per visą lapą (pagal jūsų paveikslėlį)
  • + 5eur. maketavimas (pagal pateiktą paveikslėlį)

- +

 
Apie prekę

Sudedamosios dalys: augalinės skaidulos, krakmolas, tirštiklis: E1422, drėgmę išlaikanti medžiaga: E422, kvapioji medžiaga, natūrali kvapioji medžiaga, emulsiklis: E322 (soja). Gali turėti pieno, sieros dioksido ir sulfitų (E220-E228) pėdsakų, kurių koncentracija didesnė kaip 10 mg/kg arba 10 mg/l, išreikšta SO2.

Alergiją ir netoleravimą sukeliančios medžiagos paryškintos.

Valgomi lapai yra be cukraus, palnių aliejaus, glitimo ir E171, lengvai pjaustomi.

Tinka vegetarams.

Popieriaus storis 0,40-0,50 mm.

Kaip užsakyti:

1. Įsidėkite šią prekę į krepšelį
2. Apmokėkite užsakymą
3. Atsiųskite norimą nuotraukos/paveikslėlio maketą į [email protected]
4. Paveiksliukas bus atspausdintas ir išsiustas / paruoštas atsiėmimui per 2 darbo dienas nuo maketo gavimo.

Išmatavimai: A4 formato lapas (21 x 29 cm)

Kaip uždėti paveiksliuką ant torto:

Paveiksliukus, atspausdintus tiek ant ryžių popieriaus, tiek ant cukrinės masės ar valgomo popieriaus galite karpyti žirklėmis ar išpjauti aštriu skalpeliu. Paveiksliukas turi būti dedamas tik ant išlyginto paviršiaus. Paveiksliuko, atspausdinto ant valgomo popieriaus negalima dėti nei ant karšto, nei ant šalto paviršiaus.Yra keli būdai kaip priklijuoti valgomą paveiksliuką ant torto:
  • su vandeniu - šiek tiek šlapiu teptuku švelniai ir tolygiai prabraukti per torto paviršių ir per nuotraukos kitą pusę.
  • su sviestiniu kremu ar aliejumi - labai plonu sviestinio kremo/aliejaus sluoksniu patepti nuotraukos kitą pusę, kad popierius tik šiek tiek gautų riebalo.

Svarbu žinoti:

Valgomas paveikslėlis atspausdintas ant cukrinės masės popieriaus yra lankstus tik tol, kol cukrinė masė nepadžiūsta. Valgomas paveikslėlis atspausdintas ant ryžių popieriaus yra trapus ir negali būti lankstomas.Valgomas  popierius netoleruoja drėgmės pertekliaus. Todėl torto su jau priklijuotais paveiksliukais nepatartina dėti į šaldytuvą ilgesniam laikui, kadangi paveiksliukas gaus drėgmės ne tik nuo torto, bet ir drėgmės, esančios šaldytuve.  Patartiną valgomas nuotraukas klijuoti ant torto likus kuo mažiau laiko iki jo atidavimo ar valgymo.Valgomas paveikslėlis paklotas ant šokoladinio glajaus gali patamsėti. 

Prekių nėra

Pasirinksite vėliau Pristatymas
0,00€ Viso

Apmokėti